Maraton 2006.

 

 

Početna -> Rezultati -> Maraton 2006. >>> Popis veslača 2006.

 

Poimenični popis (prijavljenih) veslača i članova ekipe

Ovaj popis je rađen sukladno službenim prijavama ekipa.

Osim veslača, ekipe imaju pravo prijaviti i druge osobe: trenere, voditelje udruge, članove i slično.

Ako su osobe navedene na spisku-prijavi ekipe, ne znači da isti i imaju pravo nastupa (sukladno pravilniku).

BAĆINA: Marko Barbir, Mate Batinović, Nedo Bogunović, Nedjeljko Bogunović, Nikša Bogunović, Nino Bogunović, Damir Bonjeković, Zoran Cvijanović, Nikica Družijanić –kapetan, Donald Giljević, Goran Ižotić, Jurica Katić, Siniša Marinović, Neven Nikolac, Vjekoslav Pirjevac, Petar Radaljac, Radenko Rohač, Damir Rohač, Jurica Tomašević.

BAĆINA-juniori: Željko Barbir, Mate Barbir, Bruno Bebić, Mario Bogunović, Nikola Cvjetić, Jurica Franić, Ivan Giljević, Jurica Giljević, Mateo Giljević, Duško Grgurinović-kapetan, Damjan Grgurinović, Leo Grgurinović, Marin Marinović, Matija Marinović, Siniša Marinović, Toni Tomašević, Ivanko Katić, Alen Katić, Tonći Krilić, Toni Krilić, Josip Krilić, Neven Nikolac.

ČELJEVO: Krešimir Antić, Denis Azinović, Darijo Čilić, Stanko Doko, Marko Đevenica, Željko Đevenica, Goran Đorđić, Saša Đorđić, Mario Jerkić, Marko Jovanović, Ivica Jovanović, Draženko Jurković, Boris Karačić, Josip Karačić, Marin Krešo, Denis Krndeljm, Rafo Kordić –kapetan, Mato Marjanović, Josip Primorac. Ivan Primorac, Stjepan Rako, Oliver Skender.

DOMAGOJEVI GUSARI-VID: Ivan Boras, Augustin Brnas,  Dario Botica, Ante Bukovac, Frane Jurišin, Branko Markota-kapetan, Željko Markota, Ivica Marušić, Marko Marušić, Cvito Matić, Miro Matić, Josip Pejar, Krešimir Ramić, Ranko Šiljeg, Mato Volarević, Ante Vučić.

DOMAGOJEVI GUSARI-VID mladi: Pero Bezer, Krešimir Boras, Mario Krstičević, Ivan Marušić, Petar Petković, Antonio Ramić, Ante Ramić, Kristijan Ramić, Tomislav Ramić, Vlado Ramić, Ante Suton, Damir Suton, Filip Suton, Josip Suton, Marin Suton, Ivan Volarević, Ante Vučić,  Josip Vučić, Zoran Taslak.

DONJANI DONJI-Slivno: Ivan Atanacković, Boško Kadijević, Dragan Kadijević, Ilija Kadijević, Marko Kadijević, Mirko Kadijević, Saša Kadijević, Dragan Knežić, Stipe Mustapić, Ante Palinić, Petar Palinić, Antonio Sršen, Damir Sršen, Dalibor Sršen, Danijel Sršen, Ivan Sršen, Hrvoje Sršen, Marko Sršen, Mario Sršen, Slaven Sršen, Vitomir Sršen, Dragi Sršen, Miroslav Sršen, Ivan Šeput, Tomislav Šeput.

FORT OPUS OPUZEN: Nikola Bjeliš, Ivica Deak, Toni Delija, Ante Glasović, Ivica Grljušić, Mario Grljušić, Dražen Kiridžija, Ivan Mataga, Slavko Musulin, Jure Musulin, Ivan Pavlinović, Tomislav Perojević, Marko Popović, Boško Prović, Mate Prović, Toni Prović –kapetan, Ivica Šešelj, Marko Tutavac, Ivica Tutavac, Mario Vekić.

GOSPA od ZDRAVLJA-Vlaka: Matko Babić, Slavko Babić, Branimir Bjeliš, Petar Bjeliš, Mate Bulum, Ivan Curić, Kristijan Deak, Jure Kiridžija, Josip Mustapić, Mirko Mustapić, Alfijo Popović –kapetan, Ilija Popović, Damir Palinić, Boris Prović, Goran Prović, Ivan Odak.

GOSPA od ZDRAVLJA-juniori: Marino Babić, Matko Babić, Zvonimir Bjeliš, Ante Curić, Ivan Curić, Jure Curić, Mladen Curić, Ivica Čulić, Jurica Deak, Drago Deak, Glasović Nikola, Josip Kapović, Marinko Kiridžija, Josip Popović, Vladimir Popović, Zlatko Popović, Tomislav Popović, Damir Palinić, Pero Prović-kapetan, Matija Tutavac.

GUSARI-KOMIN: Filip Buntić, Boris Dugandžić-kapetan, Dragutin Dugandžić, Perica Dugandžić, Božo Kriletić, Zlatko Jelčić, Nikica Maleta, Joško Maleta, Frane Medak, Bruno Medak, Ivo Medak, Dalibor Oršulić, Lucijan Oršulić, Ante Oršulić, Kristijan Vlahović, Martin Vujević, Mijo Vujević, Zvonimir Vujević.

GUSARICE ZAGREBAČKOG SVEUČILIŠTA: Marijana Odak, Helena Karr, Katarina Seljan, Ivana Livaić, Andrea Prusina, Josipa Stanić, Anđelka Mikulić, Margareta Mišić, Ana Vojnić, Barbara Stamenković, Suzana Hudin, Maja Miljković, Magdalena Ujević, Mima Mrša, Damira Fredotović, Hana Fajković, Marina Guino, Jelena Vidović.

IV Korpus HkoV: Boženko Batinović, Nikica Bogavčić, Hrvoje Brnada, Davor Carević, Željko Čarapina, Zoran Dominović, Ante Erceg, Jozo Kavelj, Ante Kužić, Kaja Krstulović, Mladen Labrović, Davor Listeš, Damir Mamić, Denis Marasović, Tonći Puljiz –kapetan, Željko Perić, Mate Plazibat, Krešimir Rađa, Ivan Rašić, Miro Renić, Jakov Sirovica, Marin Tudor

JUŽNJAK Ploče: Zoran Azinović, Robert Barbir, Zlatko Barčot, Zoran Ćorić, Ante Dugandžić, Valter Dugandžić, Igor Grgurinović, Vinko Jakovčević, Ivan Kežić, Davor  Katić, Joško Lovrić, Goran Penić, Krešimir Petrović, Stiven Rončević, Ivan Rakušić, Ivica Sokol, Tomislav Šunjić, Joško Šunjić, Dominik Vizintini, Željko Vukić, Nino Vučković, Mario Vukosav, Jurica Zmijarević, Nino Žderić, Matko Žderić.

KOMIN: Ivan Burić, Marijan Burić, Tomislav Dugandžić, Ante Golemac –kapetan, Miodrag Golemac, Jerko Jerković, Antonio Kraljević, Hrvoje Medak, Leonardo Oršulić, Matko Oršulić, Toni Oršulić, Vice Oršulić, Josip Parmać, Slaviša Primorac, Tihomir Vlahović, Ivan Vujević.

KOMIN JUNIORI: Martin Burić, Ivan Burić, Luka Krmić, Stjepan Medak, Tomislav Medak, Zvonimir Medak, Pero Medak, Goran Odak, Marinko Oršulić, Anđelko Oršulić, Zrinko Šuman, Tomislav Vlahović, Zvonko Vlahović, Zvonko Vlahović, Stipo Vlahović, Jerko Vujević, Zvonimir Vujević, Goran Zejnelov 

KRVAVAC: Ivan Batinović, Franko Batinović, Ivan Bebić, Ivan Ćendo, Andrija Gnječ, Ante Gnječ, Stipe Jelčić, Boro Jelčić –kapetan, Nikola Jerković, Drago Milanović, Zdeslav Nikolić, Ivan Nikolić, Ante Rakić, Branimir Rakić, Dujo Šiljeg, Robert Ujdur, Stipe Ujdur, Pavo Ujdur, Andrija Vučković, Darko Vučković.

KRVAVAC II: Goran Barba, Predrag Barbir, Nenad Barbir, Branko Barišić, Miroslav Barišić, Radislav Batinović, Ivan Gnječ, Joško Gnječ, Miroslav Glavinić, Dražen Jelčić, Jozo Jelčić –kapetan, Silvio Jelčić, Antonio Krstičević, Darko Marević, Rajko Obradović, Marijo Rakić, Natko Šalinović, Antonio Šešelj, Ivica Tutavac, Matko Ujdur, Joško Vučković, Stipe Vučković, Damir Vučković.

METKOVKE: Milena Miškić-kapetan, Nedjeljka Batinović, Ana Čarapina, Kata Dodig, Zdravka Dodig, Marina Ereš, Ana Karan, Merica Kadijević, Nataša Lončarević, Andrijana Musulin, Jelka Medak, Ivana Medak, Marija Prović, Julijana Raguž, Dražen Volarević.

NORIN-MATIJEVIĆI: Ivan Dodig, Damir Ereš, Matko Jovica –kapetan, Matko Kežić, Josip Kežić, Ivan Lacku, Alen Mateljak, Josip Musulin, Jurica Marević, Branko Marević, Duje Nikolić, Tvrtko Nikolić, Marin Nikolić, Mile Senta, Ivan Šiljeg, Šprlje Ante, Šprlje Josip, Petar Turudić, Duje Volarević, Matko Volarević.

PLINA-STABLINA: Ivica Batinović, Dario Bilanić, Jurica Butigan, Mario Erak, Mario Jakić, Joze Jerković, Šime Manenica, Nikola Radaljac, Marin Radaljac, Mile Radoš, Željko Radoš, Marijan Samardžić, Damir Šalinović, Antonio Štrbić, Mladen Štrbić, Josip Štrbić, Goran Štrbić, Goran Zmijarević, Srećko Zmijarević, Tomislav Žderić, Dalibor Žderić-trener, Žarko Družijanić-ekonom, Rajko Barbir-predsjednik, Davor Mihaljević-tajnik, Ivan Štrbić-počasni veslač.

STABLINA: Mateo Barbir, Ivica Barbir, Ivan Jakić, Denis Jakić, Mišel Kuhar, Ante Lovrić, Duje Marević, Renato Mihaljević, Igor Pavić, Stipe Pijević, Drago Prgomet, Stanislav Radaljac, Antonio Radaljac, Ivan Štrbić, Andrija Štrbić, Joze Štrbić, Stipe Zmijarević, Ante Žderić, Marin Žderić, Mirko Žderić.

PRUD: Dominko Crnčević, Mario Čarapina, Mihovil Družijanić, Mate Jakić, Vice Jakić, Stipe Jakić, Goran Marušić, Damir Marušić, Mario Marušić, Mario Marušić (2), Mijo Marušić, Joško Marušić, Davor Petković –kapetan, Rudolf Petković, Denis Planinić, Andrija Šutalo, Marin Volarević, Tonći Volarević, Petar Volarević, Nikica Volarević, Slobodan Vladimir, Tihomir Zubac.

ROGOTIN: Jadranko Dodig, Dražen Funtak, Nedo Grgurinović, Marin Glamuzina, Slaven Grgurinović, Ante Jerković, Joško Jerković –kapetan, Nedjeljko Jerković, Tomislav Jerković, Ivan Juras, Nikola Jurić, Viktor Markota, Mario Markota, Kristian Mandić, Ivan Šabjan, Ivan Šunjić, Ivica Šunjić, Romano Šunjić, Paviša Šunjić, Joško Žderić.

ŠARIĆ-STRUGA: Tomislav Batinović, Ivan Družijanić, Ivan Galić, Jure Galić, Ivan Glamuzina, Branko Jelavić, Toni Karamatić, Ante Nikolac, Darko Nikolac, Goran Nikolac, Ivica Nikolac, Joško Nikolac, Nedjeljko Nikolac, Nikola Nikolac, Nikola Nikolac, Tihomir Nikolac, Zoran Nikolac, Dejan Nikolac, Jure Oršulić, Nino Radonić, Jerko Srzentić, Ivan Šuman, Ivica Šunjić –kapetan, Ivan Takač, Pero Žderić.

SISAK: Domagoj Blažević, Miroslav Dimić, Mladen Ferenčak, Mladen Galina, Jurica Kahlina, Ivan Kahlina, Božidar Krizmanić, Milan Luketić, Vida Marin, Velizar Milovanović, Ivica Muhvić, Željko Pezelj, Dražen Prvonožec, Ivica Prvonožec, Rajko Rajković, Miljenko Stuhne-kapetan, Dragutin Šimatović, Ivo Šoštarić, Ivan Šoštarić, Davor Šoštarić, Mišo Zebić, Pavle Zrnić

SKRAPA-MOMIĆI: Ivan Batinović, Li Bezer, Mirko Bezer, Renato Bezer, Ivan Brljević, Petar Brljević, Zvonko Brljević, Ivica Dominiković, Antonio Krstičević, Ivan Manenica, Ante Marević, Jure Marević, Mirko Marević, Ante Plećaš, Duje Plećaš, Ivan Plećaš, Josip Plećaš, Tomislav Plećaš –kapetan, Antonio Šetka, Denis Šetka, Julijo Šetka, Andrija Vidović.

SPORTSKA UDRUGA PLOČE: Ivan Bagarić, Vlado Barbir, Robert Barbir, Frano Božić, Zoran Bule, Slaven Dominiković, Andrej Dragobratović, Ivica Erak, Zoran Franić, Nikola Galić, Boris Kapović, Nino Markić, Hrvatin Medak, Damir Pantelić, Tonći Puljan, Ante Prgomet, Božo Pavlović, Nenad Radić, Leo Rakušić, Sead Suljić, Antonio Šešelj, Stipe Tomašević –kapetan

STAŠEVICA: Ante Barbir, Nenad Barbir, Mate Bilić, Radoslav Ćendo, Vedran Erceg, Nedjeljko Dropulić, Ivan Dropulić, Andrija Dropulić, Milivoj Dropulić, Ivan Gnječ, Vladimir Jujnović, Nikola Kužić, Anel Krešić, Dragan Marević, Jakov Marević, Ante Marević, Ante Mateljak, Drago Mateljak, Pavao Mateljak, Luka Musulin –kapetan, Ivo Musulin, Ćendo Radoslav, Ivan Šalinović, Joško Usorac, Damir Vukšić.

SVETI NIKOLA-Metković: Neven Dragičević, Ilija Dragičević, Ivan Ivanković –kapetan, Ivica Jerković, Dragan Jozić, Davor Kolakušić, Ivan Kuran, Marko Manenica, Stipica Marušić, Zdravko Papac, Ante Pehar, Goran Pehar, Miroslav Trgovčević, Stjepan Volarević, Grgica Volarević.

SVETI ROKO-Podrujnica: Mirko Bebić, Vice Bezer, Ivan Ćelić, Karlo Ćelić, Gordan Ćelić, Ante Ćelić, Srećko Ćelić, Markica Ćelić, Denis Ćelić, Igor Jakić, Goran Kovač –kapetan, Dalibor Mateljak, Zoran Mateljak, IvoMateljak, Jadranko Marević, Jure Marević, Paponja Ivan, Tomislav Prusac, Joško Prusac, Liberan Prusac, Mirko Rastočić, Ivan Zloić.

VIDONJE: Benjamin Barišić (Nikša), Branko Barišić, Ivan Barišić, Marijo Barišić, Martin Barišić, Nikola Barišić, Pavo Ćerlek, Marijo Galov, Tomi Glavinić, Ivica Glavinić, Vinko Matić, Ivica Matić, Andrija Martinović-kapetan, Mate Martinović, Ivan Mijoč, Marko Mijoč, Vinko Mijoč, Danijel Popović, Marko Vidović.

ZAGREB: Denis Brkić, Miljenko Brumen, Ante Domjanović, Slavko Dumenčić, Hesky Eduard, Matija Fadiga, Tomislav Jerković, Nikola Jurković, Ivica Kaleb, Davor Kos, Darko Lukač, Stanislav Martin, Ervin Mrinjek, Damir Rubčić, Slavko Sivčev, Igor Sladić, Siniša Spevec, Ranko Šimanović, Marijan Šunjić, Toni Šunjić, Šimun Šunjić, Dejan Šušak –kapetan, Nenad Vrbljanac, Jurica Žderić.