>> Rezultati  >>  Popis svih sudionika

.SUDJELOVANJA NA MARATONU LAĐA

R.B. Ekipa 1998. 1999. 2000. 2001. 2002. 2003. 2004. 2005. 2006. 2007.

2008.

2009.

2010.

2011.

2012.

2013.

2014. 2015. 2016. 2017. 2018. Ukupno
1  Rogotin + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21
2  Gusari Komin + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21
3  Baćina  + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21
4  Torcida Ploče 1 + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21
5  Domagojevi Gusari-Vid   + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 20
6  Šarić Struga + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +   20
7  Škrapa Momići     + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 19
8  Stablina    + + + + +   + + + + + + + + + + + + + + 19
9  Južnjak Ploče       + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18
10  Staševica         + + + + + + + + + + + + + + + + + 17
11  Donjani donji-Slivno     + + + + + + + + + + + + + +   + +     16
12  Peračko Blato + +   +   + + +   + + +         + + + +   13
13  Čeljevo Čapljina (BiH)               + + + + + + + + + + + + + + 14
14  Sisak               + + + + + + + + + + + + + + 14
15  Vidonje-Mlinište + + + +         +     + + + + + +   + + + 14
16  Prud       + + + + + +   + + + + + + +         13
17  Primorsko-goranska županija-Rijeka                 +   + + + + + + + + + + + 12
18  Plina Stablina   + + + + + + + + + + + +                 12
19  Crni put (Metković)                     + + + + + + + + + + + 11
20  Bjelovar / SU Argo                   + + + + + + +   + + + + 11
21  Sv. Roko Podrujnica         + + + + +   + + + + + +           11
22  Krvavac 2     + + + + + + + +   + + +               11
23  Veterani 4. gardijske brigade                       + + + + + + + + + + 10
24  Jerkovac-Metković                       + + + + + + + + + + 10
25  Žrnovski Galioti-Žrnovo, Korčula                   + + + + + + + + + +     10
26  Sveti Nikola-Metković         + + + + + + + +           + +     10
27  Komin Udruga lađara     + + + + + + + + +   +                 10
28  Gospa Karmelska-Krvavac                         + + + + + + + + + 9
29  Molisse-Italija / Associazione culturale comunità croata del Molise "Luigi Zara"         +   + + + + + +   +       +       9
30  Krvavac 1 + + + +       + + + + +                   9
31  Salašari Somborski-Sombor (Srbija)                           + + + + + + + + 8
32  Metkovke                 + + + + + + +mj +mj ŽM ŽM ŽM ŽM ŽM 8
33  Športska udruga Ploče       + + + + + + + +                     8
34  Vinkovački lađari-Vinkovci                             + + + + + + + 7
35  HŠDO Bjelovar                             + + + + + + + 7
36  Jerkovac juniori-Metković                             + + + + + + + 7
37  Opuzen                           + + + + + + +   7
38  Župa Brista    + + + + + + +                           7
39  Opuzen SPG   + + + +     + + +                       7
40  PMF/Zagreb           + + + + + + +                   7
41  Župa Dusina-Veliki Prolog                           + + + + + +     6
42  Domagojevi Gusari - Vid mladi             + + + + + +                   6
43  Torcida Ploče 2 + + + + + +                               6
44  Milošići Lukavac     + + + + + +                           6
45  Gospa od Zdravlja Vlaka               + + + + + +                 6
46  "Široki Brijeg i Matijevići"            ex"Norin"-Matijevići                 + + + + + +               6
47

Sveti Ilija (Metković)

                                + + + + + 5
48  Crni put juniori-Metković                           + + + +     +   5
49  Donjani donji Juniori       + + +             +                 5
50  Stablina Mladost     + + + + +                             5
51  Udruga studenata Neretve - Metković       + + + + +                           5
52  Čeveljuša   + + + + +                               5
53  Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu (Zagreb)                                   + + + + 4
54  SU Crni put-Metković                               + + + +     4
55  "Zvonimir Kaleb"-Momići                         + + + +           4
56  „Sveti Jure“ Desne                       + + +   +           4
57  Marko Markota-Rogotin                   + + + +                 4
58  Komin juniori         + + + +                           4
59  Baćina juniori             + + +     +                   4
60  Troja-Gabela (BiH)                             + + +         3
61

 Veslačka udruga Dunavska čikla-Ilok

                            + + +         3
62  Banja - Sagena + + +                                     3
63  Slivno-Vlaka + + +                                     3
64  Metković Sv.Matej Carina         + + +                             3
65  Vidonje juniori           + + +                           3
66  Gusarice Zagrebačkog sveučilišta             + + +                         3
67  Gusari Komin juniori       + +                 +               3
68  Plavo srce-Zagreb                       + + +               3
69 SU Argo II (Bjelovar)                                       + + 2
70  Gusari Komin 2                                   + +     2
71  Vrgorac                                   + +     2
72

Veslačka udruga Šarengradska ada (Šarengrad, kod Iloka)

                                + +       2
73

Plavi anđeli (Ploče)

                                + +       2
74  Neum                             + +           2
75  Staševica juniori                       +           +       2
76  Primorsko-goranska županija ženska ekipa                              + + ŽM ŽM       2
77  Gusarice-Metković                             + + ŽM ŽM ŽM ŽM ŽM 2
78  Kula Norinska + +                                       2
79  Podgradina Slivno + +                                       2
80  Sinovi Neretve - Australija     + +                                   2
81  Župa Brista juniori       + +                                 2
82  Krvavac 2 juniori       + +                                 2
83  FSB Zagreb             + +                           2
84  Gusarice Opuzen             + +                           2
85  4. Gardijska brigada Split               + +                         2
86  Neretvanke Metković               +   +                       2
87  Sveti Nikola juniori-Metković                       + +                 2
88

Prvi prvaci (Rogotin)

                                      +   1
89  Crnostrik i radnički sin (Zagreb)                                   +       1
90  Latvija                                   +       1
91  Cromma Gym Zagreb                                   +       1
92

MP5 Team-Pitomača

                                +         1
93

Karaotok (Višići, BiH)

                                +         1
94

ACO ZAgreb

                                +         1
95  Troja Gabela juniori (BiH)                               +           1
96  Opuzen juniori